T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
DİYARBAKIR / SİLVAN - Silvan Halk Eğitimi Merkezi

Duyurular

Ağu

Açık Öğretim 2022/3 Dönem sınav sonuçları açıklandı.

Ağu

Usta Öğreticilerimizin Ağustos ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.

Tem

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı USTA ÖĞRETİCİ başvuruları 01-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında E-yaygın sistemi üzerinden kişinin E-Devlet şifresi ile girilerek online olarak yapılacaktır.

Tem

Usta Öğreticilerimizin Temmuz ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.

Tem

2022-3 DÖNEMİ ÇEVRİM İÇİ (ONLINE) SINAV DUYURUSU

Tem

Doğrudan Temin Alımı Yapılacaktır.

Tem

Doğrudan Temin Alımı Yapılacaktır.

Haz

Tüm kadrolu öğretmenlerimizin dikkatine Yaz Tatili seminerleri uzaktan yapılacaktır.

Haz

19-23 Haziran Seminer Haftası Kursları hakkında Önemli Duyuru

Haz

Usta Öğreticilerimizin Haziran ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.

Haz

Doğrudan Temin Alımı Yapılacaktır.

May

Usta Öğreticilerimizin Mayıs ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.

May

Açık Öğretim 2022/2 Dönem sınav sonuçları açıklandı.

Nis

Usta Öğreticilerimizin Nisan ayına ait ek derslerinin ilgili forma işlenerek aşağıda belirtilen tarihlerde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü - Muhasebe birimine ıslak imzalı-onaylanmış olarak elden ya da dys üzerinden teslim edilmesi önemle rica olunur.

Nis

Emekli Usta Öğreticilerimizin eğitim öğretime destek görevi karşılığında ek ders ücreti ödenmeyeceğine ilişkin duyuru